Menu

Muzykujmy Sobie

O tym, jak słuchać muzyki.

Miley Cyrus "Younger Now"

hannaak

Po "Malibu" myślałam, że artystka jak na razie zostanie przy tej hipisowskiej wersji i lekkiej, delikatnej muzyce. Jednak artystka mnie zaskoczyła, wypuszczając piosenkę "Younger Now", ponieważ jest absolutnie inna od ostatniej. 

1280_miley_cyrus_younger_now_music_video

W końcu coś prostego 

Bardzo podoba mi się w tej piosence prostota. Melodii, wokalu, instrumentów. Wszystkiego. Tekst też nie jest skomplikowany. Jak przy "Malibu" pisałam, że refren był zbyt skomplikowany i wszystko psuł, tak tutaj szczerze mówiąc na początku nie byłam w stanie określić, gdzie refren się zaczął, ponieważ tak dobrze jest dopasowany do zwrotek.

rs_1024x523170818055454MileyCyrus4

Kolejne instrumenty

Podoba mi się, że instrumenty dochodzą do melodii po kolei. Bardzo ładnie to pasuje do prostoty utowru. Gdyby od razu buchnęły wszystkie na początku, nie brzmiałoby to dobrze, a tak to dodatkowo leciutko urozmaicają utwór.

ScreenShot20170818at8.51.17AM1503060767640x340

Jak zwykle dobry wokal 

Wokal artystki oczywiście, jeżeli chodzi o ten rodzaj muzyki, jest na bardo wysokim poziomie. Jako jedna z niewielu w swoim gronie artystów wyróżnia się niskim, zachrypłym wokalem. Dodatkowo dobrze radzi sobie przy wysokich fragmentach utworu, ale nie piszczy jak np. Ariana Grande. 

mileycyrusyoungernow

Aż miło

Piosenka znając życie i tak nie będzie długo pamiętana, ale jeżeli utwór będzie popularny (a pewnie będzie) to miła jest świadomość tego, że ludzie słuchający tego typu muzyki, jednak będą od czasu do czasu puszczać tą, prostą piosenkę skomplikowanej artystki, która w końcu wyróżnia się prostotą na tle innych utworów. 

Moja ocena: 5/10

Link do utworu:

https://www.youtube.com/watch?v=-LX2kpeyp80

mileycyrusyoungernow2000

 

© Muzykujmy Sobie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci